Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

TÜRK MASA BAYRAĞI

Masa Bayrakları, kurum ve kuruluşlarda, makam odaları, ofis masaları üzerine konulan bir bayrak çeşididir. Masa Bayrakları iç mekanlarda kullanılır, bulunduğu kurumu temsil eder. Masa Bayrakları firmaların reklam yapmak ve prestij kazanmak için sıklıkla tercih ettiği bayrakların başında gelir.

Masa Bayraklarında standart bayrak ölçüsü 15x22,5 cm dir. T ve L Masa Bayraklarında ise bayrak ölçüsü 8x30 cm dir. Masa Bayraklarında kullanılan kumaş türü parlak çift kat satendir. Kumaşın saten olması bayrağa parlak, şık bir görünüm sağlar.

Masa Bayrakları genel olarak çiftli direkte bir tarafta Türk Bayrağı, bir tarafta kurum logosu olacak şekilde kullanılır. Kolay taşınabilir olduğu için kurum ve kuruluşlarca toplantılarda, fuarlarda vb. organizasyonlarda Masa Bayrakları çokça tercih edilir.

Masa Bayrağı Direkleri renk olarak krom,altın ve ahşap olmak üzere 3 çeşittir; Krom ve altın Masa Bayrağı Direkleri tekli, çiftli,üçlü,dörtlü olarak müşterilere oldukça fazla seçenek olanağı sunar.

Ahşap Masa Bayrağı Direkleri ise üçlü, dörtlü, beşli, yedili, on yedili ve yirmi yedili olarak çok çeşitli ve çok gösterişlidir.

Masa Bayrakları, devlet kurumları, bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, spor klüpleri ve daha birçok kurumun makam odalarını süsler. Masa Bayrakları, bir deformeye uğramadığı sürece uzun süre rahatlıkla kullanabilmektedir.

CAN ATAKAN BAYRAK firması olarak, sektörde son tasarım olan Masa Bayrağı takım çeşitlerini imal edip, siz değerli müşterilerimizin tercihine tüm yeni ürünlerimizi sunmaktayız.