Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

ÇİFT KAT SATEN MAKAM BAYRAĞI

Makam Bayrakları, kurum ve kuruluşların makam odalarına konulan bayrak çeşididir.Türk Bayrağı, özel logolu bayraklar veya ülke bayrakları olarak üretilir. Bulunduğu makamı temsil eder, logolu üretimlerde marka algısı oluşturur,firmaya prestij kazandırır.

Makam Bayraklarının kumaş türü parlak satendir. Bayrağın ölçüsü 100x150 cm dir. Makam Bayrakları, iç mekanlarda kullanılır. Bayrak tercihen saçaklı(püsküllü) veya saçaksız olabilmektedir. Makam Bayrakları çift kat saten veya telalı olarak satışa sunulmaktadır. Makam Bayrağının telalı olması şık ve sert bir görüntü sağlar, bayrak Çift kat saten telasız olduğunda ise makam direğinde salık bir şekilde durur.

Makam Bayrağı direkleri prinç ve krom olmak üzere iki çeşittir. Direkler üzerinde alem(ay yıldız) bulunur. Makam direklerinin seçimi makam odasının dizaynına, kişinin tercihine göre değişkenlik gösterir.

Makam direği yükseliği 245cm dir, alt taban çapı ise 30cm dir. Kargo gönderimlerinde rolik içinde 2 parça halinde gönderilir.

Makam Bayrakları büyük bir deformeye uğramadığı sürece uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.

CAN ATAKAN BAYRAK firması olarak Makam Bayrak takımlarımızı imalat tesislerimizde büyük bir titizlikle imal edip, siz değerli müşterilerimize kalite kontrolümüzden geçirdikten sonra teslim ediyoruz.